Čiastkové stavebné celky

Fasády

C-Kazety

Systém opláštenia budov je zložený z nosných kaziet, minerálnych izolačných dosiek, paropriepustnej fólie a vnútorných uzatváracích lamiel alebo trapézových plechov. 


Sendvičový panel

Panelový systém zateplenia budov je zložený z panelov vyplnených minerálnymi doskami alebo polyuretánovou penou. Výhodou tohto systému je ľahká a rýchla montáž. Tieto typy opláštení kotvíme na konštrukcie z ocele alebo železobetónu, horizontálne i vertikálne. Súčasťou dodávok je aj výkresová dokumentácia obsahujúca kompletné riešenie, vrátane stavebných dielov a klampiarskych prvkov, ktoré prispôsobujeme charakteru stavby.

Strechy

Strešné sendvičové panely

Montáž spočíva v spájaní sendvičových panelov, ktoré sú vyplnené minerálnymi doskami alebo polyuretánovou penou. Následne sa kotvia do nosnej konštrukcie. Hlavnou výhodou tohto systému je ľahká a rýchla montáž. Strecha, na ktorej sú uložené a ukotvené panely okamžite plní svoju funkciu.


Strešné skladané plášte

Systém skladaných strešných plášťov tvoria nosné trapézové plechy, parozábrana, itźolačné dosky z minerálnej vlny či polystyrénu, separačná vrstva a vrchná hydroizolačná vrstva z PVC alebo TPO fólie či bitúmenových pásov. Hlavnými výhodami je odolnosť voči poveternostným vplyvom, UV žiareniu. Tento systém umožňuje zastrešiť aj budovy s komplikovanejšími pôdorysmi.

 

Oceľové konštrukcie

Spoločnosť ELORA Slovakia, s.r.o. vyrába a dodáva pomocné a podporné oceľové konštrukcie ako súčasť komplexných dodávok plášťov a striech. Samozrejmosťou sú návrhy riešení, statické posúdenia a tvorba projektovej dokumentácie.

Ďalej, sme schopní zaistiť výrobu a montáž hliníkových a nerezových konštrukcií, výrobu a dodávku ohýbaných plechov a ďalších malých zámočníckych výrobkov.

Použité materiály sme schopní tvarovať a opracovať podľa charakteru konštrukčných celkov. 

Výplne otvorov

Okná a dvere

Súčasná moderná architektúra si vyžaduje častejšie využívanie moderných materiálov, medzi ktoré patrí plast, hliník a sklo. Naša firma Vám ponúka široké spektrum výrobkov z plastových a hliníkových profilov, skiel a polykarbonátových materiálov, ktoré majú vynikajúce statické a izolačné vlastnosti. Fasádne hliníkové systémy v sebe zahŕňajú široké aplikačné možnosti, ktoré môžeme využiť pre systémovú výstavbu. V spojení so zrkadlovými alebo zafarbenými funkčnými sklami sa otvárajú nevídané možnosti pre stvárnenie najrôznejších tvarov. Hliníkové a plastové okná a dvere zodpovedajú najvyšším požiadavkám v oblasti ochrany proti hluku a teplu, technickej funkčnosti a extrémneho dlhodobého namáhania.


Bránová technika

ELORA Group, s.r.o. Vám ponúka širokú škálu bránových, dverových a protipožiarnych dverových systémov pre priemyselné využitie. Medzi ponúkané výrobky patria najmä sekcionálne brány, rolovacie brány, oceľové brány s protipožiarnou charakteristikou vo všetkých možných rozmeroch a farbách. Všetky výrobky sú zhotovené z vysoko akostných materiálov a sú ošetrené kvalitnými práškovými farbami. Súčasťou dodávok sú elektropohony a kovania prispôsobené požiadavkám našich zákazníkov.

Svetlíky a RWA systémy

Záruka kvality a dobre odvedenej práce

Výrobe svetlíkov a RWA systémov sa venujeme už viac, ako 15 rokov. Za túto dobu sme úspešne realizovali radu projektov. Strešné systémy Elora sa vyznačujú precíznym spracovaním a dlhou životnosťou.